Realizacje kina samochodowego

 

Chcesz zorganizować pokaz filmowy w plenerze, który może odbyć się o każdej porze roku i w dowolnych warunkach? Szukasz firmy, która zapewni sprzęt multimedialny oraz formalności niezbędne przy wydarzeniu drive-in? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi “tak”, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj z nami, a my pomożemy Ci zorganizować profesjonalne kino samochodowe.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

W ramach tego rodzaju seansu wypożyczamy różnorodny sprzęt medialny, w tym dmuchane ekrany o specjalnie dostosowanych wymiarach, które umożliwiają komfortowe oglądanie filmów bez konieczności wychodzenia z auta. Ponadto zapewniamy antenę, transmiter FM i odtwarzacz Blu-ray. Oferujemy zatem wszystkie elementy wyposażenia, jakie są niezbędne, aby zorganizować autokino.

Dźwięk projekcji jest odtwarzany przez samochodowe radioodbiorniki, więc widzowie mogą go dostosować do swoich preferencji i w zależności od potrzeb ściszać lub pogłaśniać.

Warunki do organizacji

W kinie samochodowym drive-in wyświetlamy różne filmy – współczesne i starsze, w każdym gatunku. Pokazy mogą się odbyć na parkingu centrum handlowego lub innego obiektu z utwardzonym podłożem. Nie zaleca się natomiast organizacji wydarzenia na terenach zielonych i nieposiadających odpowiedniej nawierzchni, gdyż duża liczba aut może ją łatwo uszkodzić.

Jeżeli masz pytania dotyczące kina drive-in, zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Z chęcią pomożemy w doborze repertuaru i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.