Realizacje seansów plenerowych

 

Nasza firma zajmuje się organizacją pokazów filmów lub transmisji na przykład wydarzeń sportowych na świeżym powietrzu. Jest to świetna alternatywa dla standardowych seansów, która szczególnie dobrze sprawdzi się w plenerze w sezonie letnim. Dodatkowo oferujemy możliwość wypożyczenia leżaków, koców oraz maszyny do popcornu, aby kino pod chmurką było jak najbardziej komfortowym i kompleksowo wyposażonym wydarzeniem.

Sprzęt multimedialny i nie tylko

W ramach świadczonych usług proponujemy nowoczesne projektory laserowe i dmuchane lub standardowe ekrany w różnych rozmiarach, dzięki czemu wyświetlany obraz będzie cechować się dobrą rozdzielczością. Ponadto naszym klientom udostępniamy odtwarzacze Blu-ray oraz wysokiej jakości nagłośnienie, które gwarantuje dobrej klasy dźwięk. Sprawia to, że organizowane przez nas letnie kino plenerowe zapewnia odbiorcom niezapomniane wrażenia.

Odpowiadamy też za zorganizowanie niezbędnych pozwoleń oraz licencji. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksowe zaopatrzenie pokazu lub maratonu filmowego pod chmurką.

Co możemy zorganizować?

W naszej ofercie dostępne jest nie tylko kino letnie. Staramy się odpowiadać na różnorodne potrzeby, dlatego proponujemy również plenerowe seanse samochodowe, projekcje w obiektach zamkniętych, a także transmisje na żywo z wydarzeń sportowych pod chmurką.

Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz kontaktu z nami – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i pomożemy zorganizować dowolny seans filmowy.